Корзина
218 отзывов
+380
93
353-78-84
+380
99
194-10-58
УкраинаКиевОболонская набережная, 7, корпус 5
Корзина
Стильные детские товары
Дитяча органічна косметика Topfer

Дитяча органічна косметика Topfer

Дитяча органічна косметика Topfer

Діти-квіти життя!

І ми, дорослі, робимо будь-що, аби в них було все найкраще.

Так батьки, які не дуже довіряють звичайним косметичним засобам по догляду за дитиною, вже протягом багатьох років обирають дитячу органічну косметику ТМ «Topfer».

«Topfer» ― німецька косметика, а тому над «о» мають стояти дві крапки. І скоро ці дві крапочки над «о» будуть шукати всі матусі по всій Україні. Адже Топфер – це німецька якість, що має історію понад 100 років та рекомендації багатьох поколінь! Правильні та добре вивірені косметичні формули підходять навіть для дуже сухої та чутливої шкіри. Компоненти органічної косметики Топфер – лише природня сировина. Незалежні інститути підтверджують це: мітка «Certified in accordance to BDIH» (Асоціація німецької промисловості і торгових фірм для фармацевтичних препаратів, виробів медичного призначення, харчові добавки та засоби особистої гігієни) забезпечує, що, здебільшого, використані інгредієнти на рослинній основі, з екологічно чистих сільськогосподарських угідь.

Акушери та педіатри по всьому світу обирають косметику «Topfer» задля співпраці. Продукція має сертифікати, які гарантують, що вона вільна від барвників, консервантів та синтетичних ароматизаторів; не містить жодних мінеральних або силіконових олій та добре переноситься дитиною.

На жаль, з кожним роком спостерігається ріст патологій шкіри у дітей: схильність до алергії, атопічного дерматиту. Косметика Топфер має допомогти і таким діткам – ці продукти рекомендовані для надзвичайно чутливої шкіри, схильної до атопічної сухості та алергії.

Вся продукція ТМ «Topfer» була дерматологічно тестована Dermatest та досягла максимально можливого балу – «дуже добре»

   

Та це і не дивно, бо протеїни пшениці та пшеничні висівки знімають запалення, зволожують шкіру малюка, захищають та відновлюють, а органічні масла оливи, жожоба та каріте мають відмінні протизапальні, зволожуючі, антимікробні властивості.

Більше того, Топфер дуже розумно використовують природні консервуючі властивості, притаманні пшеничним висівкам, таким чином, деякі продукти марки Топфер взагалі не мають додаткових натуральних консервантів при нормальному, для органічної косметики, терміні придатності – 36 місяців на поличці і 6 місяців після відкриття.

Враховуючи всі ці позитивні якості, дитяча органічна косметика ТМ «Topfer» не має мінусів та з кожним роком все більше набуває популярності у дорослих.

Лишається додати, що у косметики Топфер дуже правильний дитячий запах – молочно-ванільний. 

Предыдущие статьи