Корзина
258 отзывов
+380504305700
УкраинаКиевКиев, Героев Сталинграда, 4, корпус 1 (офис интернет - магазина)
Корзина
vipmaluk - стильні дитячі товари

Найкращі в світі рюкзаки-кенгуру та інші дитячі товари

Найкращі в світі рюкзаки-кенгуру та інші дитячі товари

Компанія BabyBjörn - це сімейна Шведська компанія, заснована у 1961 році. З самого початку завданням BabyBjörn було спростити повсякденну діяльність для батьків з маленькими дітьми, розроблюючи інноваційні продукти для дітей віком до трьох років.

Компанія BabyBjörn – це сімейна Шведська компанія, заснована у 1961 році. З самого початку завданнямBabyBjörn було спростити повсякденну діяльність для батьків з маленькими дітьми, розроблюючи інноваційні продукти для дітей віком до трьох років. Продукти марки Бебібьорн (BABYBJORN) в теперішній час використовуються в усьому світі мільйонами батьків, і всі вони мають одну і ту ж мету – задоволення і безпека дітей.

Ентузіазм використання товарів, отриманих з цих сімей, надихає компанію в її зусиллях по розвитку безпечної, стильної і якісної продукції для малюків.

При розробці товарів, працівники компаії BABY BJORN намагаються бути творчими і чуттєвими до потреб дітей і батьків.
Компанія BABYBJORN прагне виявити всі повсякденні проблеми і потім найти оригінальні рішення для них.

Батьки повинні бути впевненими у виборі функціональної продукції, яка є безпечною для малюка.

Також дуже важливим є те, що компанія тісно співпрацює з педіатрами з моменту заснування в 1961 році. Цінна інформація і коментарі від лікарів забезпечують життєво важливе значення для створення нових товарів, а також для вдосконалення вже існуючих.

Основні цінності компанії BABYBJÖRN – якість, безпека та стиль.
Каталог товарів для малюків

Другие статьи
  • Условия возврата товараУсловия возврата товара
    В соответствии с законодательством Украины существуют три ситуации, в которых Вы можете вернуть купленный у нас товар: Товар Вам не подошел. Товар неисправен (вина производителя). Вы приобрели товар руководствуясь недостоверной информацией Товар...
    Полная версия статьи
  • Bukowski GaleriaBukowski Galeria
    Галерею игрушек Барбары Буковски можно посетить в Кракове. Более 400 различных моделей медведей размещено на площади 35 м2 на улице Сиенна, 1. Игрушки выполнены из лучших гипоаллергенных материалов.
    Полная версия статьи