Легкий самокат з унікальною технологією RGB. Динамічні точки підсвічування на передніх і задніх колесах дозволяють налаштовувати зовнішній вигляд вашого самоката хоч кожен день. Тепер не потрібно вибирати колір самоката при покупці, вибирайте один з 7 кольорів і 3 режимів і міняйте їх хоч кожен день!
| Вік дитини від | 5-ти років |
Додатково
| Особливості | висота керма регулюється |
| складна конструкція | |
| система підсвічування /RGB (7 цветов и 3 режима) | |
| Оснащення | Super grip |
Технічні характеристики
| Заднє гальмо | Ножний |
| Положення регулювання висоти керма | 78 см |
| 68 см |
Фізичні характеристики
| Навантаження | 50 кг |
| Розмір колеса | 120 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Габарити | 70х35*78/68 см |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 3.94 кг |
| Об'єм | 0.0213 м3 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 3.4 кг |
| Производитель | Neon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Возрастная группа | Детская |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴










