Дитяча залізниця BRIO Рятувальна команда (36025) - зберіть команду рятувальників та вирушайте у захоплюючу пригоду. Відмінний додаток до колекції BRIO та маса веселощів для дитини.
Переваги Дитячої залізниці BRIO Рятувальна команда (36025):
- До місця пожежі на пожежному поїзді та гелікоптері поспішають пожежники. І ще допомога в дорозі: поліцейський мотоцикл виїжджає з поліцейської дільниці, а швидка допомога їде з фарами, що миготять, і включеними сиренами. Щойно світ врятований, команда зупиняється біля червоної станції, щоб поповнити запаси води та бути готовими до наступної надзвичайної ситуації.
- Набір ідеально доповнить ігри тих, хто хоче самостійно водити поїздом та машинками рейками та уявляти ігрові сюжети.
- Завдяки вбудованим магнітам вагони легко приєднувати один до одного або до вагонів з інших наборів BRIO.
- Також набір можна доповнювати будь-якими іншими аксесуарами бренду.
- Шведська якість помітна у кожній деталі. Високий ступінь деталізації елементів, гладкі на дотик поверхні та ударостійкі матеріали забезпечать нескінченну кількість ігрових сюжетів.
Доповнюйте своє місто новими аксесуарами від BRIO.
BRIO – більше століття інноваційних ігор. Шведський бренд почав своє існування у 1884 році. Саме вони першими розробили дитячі залізниці, під стандарти яких почали підлаштовуватися інші бренди. Сьогодні BRIO - це лідер світового ринку серед дитячих залізниць, який задає тренд інноваційності, беззаперечної якості та екологічності.
Якщо з'єднати всі набори — Ви потрапите у власне місто, де є поліцейська ділянка, пожежна станція, кран, аеропорт, метро, залізнична станція, мости, двоповерхові дороги, пором, вантажні станції і навіть сафарі.
Колекції бренду включають як механічні, так і інноваційні поїзди, якими можна керувати прямо зі смартфона або планшета, записувати власні звуки та навіть змінювати колір фар на локомотивах.
Крім флагманської лінійки залізниць, BRIO відомий класичними іграшками: брязкальця, пірамідки, каталки, конструктори, музичні іграшки та іграшки для сюжетно-рольових ігор.
Будуйте своє місто. Фантазуйте. Ніколи не переставайте грати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Brio |
| Страна производитель | Швеция |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Цвет | Красный |
| Материал изготовления | Дерево, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Железная дорога |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 490 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 330 мм |
| Основные | |
| Пол | Для мальчиков |
- Цена: 10 999 ₴












