Kid's Concept - Ігровий набір дитяча міні кухня KID'S HUB
3 888 ₴
- Под заказ
- Код: 1000238
Отправка с 15 июня 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розкладна міні кухня з аксесуарами.
У набір входить ополоник, лопатка, каструля, сковорода, сільничка і перечниця. Ручка полегшує переміщення кухні після складання. Всі аксесуари гарно упаковані всередині.
Додаткова інформація:
- Довжина х ширина х висота: 31 х 25 х 28 см.
- Матеріал Кухня розкладна: МДФ, фанера липа.
- Столові прилади, каструля, сковорода, сільничка та перечниця: шима.
- Іграшка не підходить для дітей віком до трьох років!
- Сертифікати: EN71, маркування CE
Інструкції з очищення:
- Протріть вологою ганчіркою. Витріть насухо чистою тканиною.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kid's Concept |
| Страна производитель | Франция |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Длина | 300 мм |
| Высота | 780 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 888 ₴








