Маленький рюкзак "Світлячок" конячки компанії Spiegelburg — це стильний, практичний і один із найбезпечніших рюкзачків.
Тепер, з таким рюкзачком, малюка буде помітно і в сутінку, і в темряві на дорозі. Рюкзачок виготовлений із міцної непроникної тканини, яка починає світитися в разі потрапляння косого світла фар.
Легкий, маленький, але місткий рюкзак із застібкою на блискавці, м'якими плічками та ремінцем на грудях для додаткового розвантаження ваги.
Спереду кишенька застібається на блискавку. Основне відділення з кріпленням для пляшечки всередині. Дві додаткові невеликі кишеньки з боків.
Розміри: 29 х 22 х 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spiegelburg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






