Реалістична м'яка іграшка на руку Сніговий барс компанії Hansa
М'яка іграшка може стати чудовим персонажем для численних театральних установок. Одягнувши іграшкову звірятко на руку, можна керувати не тільки її головою і корпусом, але й двома лапами.
Іграшка зручно надівається на руку та не спадає під час гри.
Іграшка стане ексклюзивним подарунком для дитини.
Якісні матеріали дадуть змогу дитині довгий час гратися з улюбленою іграшкою.
Компанія Hansa (Ханса) створює по-справжньому живі іграшки, кожен екземпляр зшиється й розфарбовується вручну, для досягнення максимальної подібності до представника тваринного світу.
Висота іграшки: 32 см.
Довжина: 19 см.
Ширина: 23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Країна виробник | Філіппіни |
| Вага | 135 г |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 19 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Іграшка на руку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴



