Мініранець "КАПІТАН ШАРКИ" компанії Spiegelburg — це стильний і практичний рюкзак з жорстким каркасом і регульованими ручками

Легкий, маленький, але місткий рюкзачок має яскраве забарвлення, жорсткий каркас, дві смуги відбивача, місткі кишені та зручну клямку. Підійде для садка або першоклашок.
Розміри рюкзачка: 21х23х11 см.
Виготовлений із міцного непромокального матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spiegelburg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 11 см |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 104 ₴




