Іграшкова заправна станція від французького бренду Janod виглядає майже як справжня.
Триповерхова станція повністю виготовлена з дерева, покритого фарбами - матеріали нетоксичні і абсолютно безпечні для здоров'я діток.
На першому поверсі знаходиться мийка. Станція обладнана двома підйомниками, за яким машини можна піднімати і опускати. У наборі додатково є 8 дерев'яних аксесуарів (4 машинки, 1 насос з пальним, 3 персонажа в дії, листок зі стікерами).
Іграшка розроблена у Франції. Естетично упакована в картонну коробку і ідеально підходить для подарунка.

Бренд Janod з 1970 року послідовно удосконалює іграшки, вносить інновації і дарує найвищу якість. Унікальні іграшки Janod виготовлені з дерева до найдрібніших деталей. Janod ― просто грай!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Janod |
| Країна виробник | Франція |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 312 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 462 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Заправна станція |
| Упаковка | коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴







